Wishlist

There are no products on the wishlist!
Wishlist link:

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo
Ürünleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Ortalama olarak 48 saat içerisinde ürün tarafınıza ulaşmış olacaktır. Size iletilen kargo takip kodu ile ürünün nerede olduğunu net olarak görebilirsiniz. Size tavsiyemiz ürünlerinizi sipariş ederken size en yakın MNG Kargo şubesinin adresiniz vermenizdir.
Hayır. Kalite Saat adresinde satılan hiç bir ürün için kargo ücreti ödenmez. Ürünlerimiz tamamen ücretsiz kargo seçeneğinde satışa sunulmuştur.
Kargo takip kodunuz siparişiniz ertesinde size email olarak iletilecektir. İnci Gümüş olarak Mng Kargo ile çalışmaktayız.
Hasar görmüş ürünleriniz için kesinlikle kargo teslimatı esnasında ''Hasar tespit tutanağı'' tutulmalıdır. Aksi halde ürün iade alınmayacaktır.
Ödeme Yöntemleri
Kalite Saat alt yapısı ile Banka Havalesi, Ve Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
14 gün içerisinde kullanılmamış ürünler için iade hakkı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştığında tarafınıza ödemeniz iade edilecektir.
Kredi kartı ile ödemeleriniz için 9 taksit'e kadar ödeme yapabilirsiniz. Taksit ve faiz oranları tamamen bankanız ile alakalı bir durumdur. Daha detaylı bilgi için ödeme sayfasından bilgi alabilirsiniz.
Ürünlerimiz Hakkında
Evet ürünlerimiz deridir ve deri olmayan hiç bir ürün satılmamaktadır. Aynı şekilde özel imalat kordonlarımız da hakiki deriden yapılır.
Sipariş günün den itibaren 7 gündür.
Bir çok marka ve modelin orjinal kordonları maalesef üretimden zamanla kalkıyor ve hazır olarak bulunmuyor bizlerde deri den el işçiliği ile sıfırdan aynı tonlarda aynı ölçülerde özel imalat yapıp sizlere hizmet vermekteyiz.
Sipariş alındıktan sonra 7 gün içinde sizlere teslim edilmektedir.
Evet. Lütfen sipariş verdikten sonra eğer hediye kutusu yaptırmak isterseniz belirtiniz. Sizin için ürün içerisine bırakmamızı istediğiniz bir not bulunuyor ise yine aynı şekilde belirtebilirsiniz.
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping