Wishlist

There are no products on the wishlist!
Wishlist link:

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

İade Şartları

Kalitesaat.com dan satın aldığınız tüm ürünleri kullanılmaması şartıyla- 14 (ondört) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Yetkililerimiz tarafından yapılacak olan incelemede kullanıldığı tespit edilen ürünün iadesi gerçekleşmez; kargo masrafları müşteri tarafından karşılanması şartıyla ürün geri gönderilir.

İade edeceğiniz ürün, orijinal faturası ve iade sebebini belirten bir dilekçe ile birlikte gönderilmelidir. Ayrıca internet sitemizde yer alan iade formu ile iade talebinin tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. İade formu bildirilmeden gönderilen talepler Tüketici Hakları Yasası gereği dikkate alınmaz.

Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, hasar görmüş veya tekrar satılmasını engelleyecek şekilde kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez.

Faturası aslı ile gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İade işleminizin onaylanmasının ardından ürün bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, kapıda ödeme ya da havale/EFT ile yapıldıysa havale/EFT yoluyla banka hesabınıza 14 (ondört) iş günü içerisinde iade edilir.

İade etmek istediğiniz ürünü Kalite Saat anlaşmalı olduğu kargo firmaları kanalıyla göndermeniz gerekmektedir. 14 (ondört) gün içesinde göndereceğiniz, iade şartlarına uyan ve ayıplı mal kapsamına giren ürün için kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde kargo ücreti alıcıya aittir.

Mağazamızdan alınan ürünlerin iadesi Tüketici Hakları Yasası gereği gerçekleşmez; müşteri memnuniyeti adına ürünün kullanılmaması şartıyla 14 (ondört) iş günü içerisinde değişim yapılabilir.

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen kişiye özel tasarımlarda, özel ölçü yapılan ürünlerde, üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakları gereği iade gerçekleşmez.

İadenin gerçekleşebilmesi için satın alınan ürünün fatura üzerinde yazılı olan adrese, kutusu, çantası, garantisi varsa sertifikası, varsa hediyesi vb. eksik bir şekilde kargolanması gerekmektedir.

İade işlemlerinizde anlaşmalı olduğunuz bir kargo firması yok ise yüklü kargo masraflarının çıkmaması için ürün anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile kargo masraflarının karşılanması şartıyla gönderim yapılabilir. (Kargo masrafları gidiş-dönüş 10 TL’dir.)

 

Değişim ve iade koşullarımız süreç içerisindeki karşılıklı mağduriyetleri gidermek üzerine Tüketici Hakları Yasası ve Tüketici Cayma Hakları dikkate alınarak ve mevzuata uygun olarak hazırlanmıştır.

Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping